O NAS

Nasza firma powstała jako współpraca pasjonatów strzelectwa i elektroniki. Wspólnymi siłami postanowiliśmy odpowiedzieć na potrzebę stworzenia takiego trenażera strzeleckiego, który umożliwiałby ciekawsze i bardziej rozbudowane treningi, a jednocześnie był przystępny dla zupełnie początkujących użytkowników broni.

Pomysłodawca Smart Target  posiada pozwolenie na broń od 2001 roku, a od 2005 roku jest instruktorem strzelectwa. Korzystając ze swojego doświadczenia i obserwacji podczas szkoleń doszedł do wniosku, że dostępne możliwości szkoleniowe nie są tak efektywne, jakby być mogły. Trenowanie szybkości posługiwania się bronią jest bezpieczne dopiero dla zaawansowanych strzelców, którzy perfekcyjnie panują nad napięciem i emocjami w treningach, gdzie liczy się czas, a wielokrotne powtarzanie strzałów i regularne treningi są po prostu drogie, ponieważ każdorazowo wymagają zakupu amunicji.

Po wielu rozmowach z osobami, które obsługują broń od wielu lat oraz z osobami, które nigdy wcześniej nie trzymały broni w ręku dopracowaliśmy produkt, z którego jesteśmy naprawdę dumni. Przez cały czas opracowywania naszej tarczy laserowej kierowaliśmy się ideą, aby stworzyć polski produkt, który każdej osobie pracującej z bronią lub posiadającej broń umożliwi niskokosztowy trening poza strzelnicami.

Opracowaliśmy również wkładkę laserową, która otwiera posiadaczom replik ASG łatwo dostępny i niskokosztowy trening z naszą tarczą laserową.